ایران مسکن

مشاور املاک

مشاوران املاک ایران مسکن در سه بخش اجاره، فروش و کلنگی آماده‌ی ارایه‌ی خدمات به شما هستند.

مشاور املاک اجاره

مشاور املاک ایران مسکن در بخش اجاره، آموزش ديده و كاردان هستند و به خوبى درك مى كنند كه متقاضيان اجاره، نياز دارند بهترين ملك را در كوتاه ترين زمان ممكن بيابند از اين روى به فايلهاى منطقه تسلط كامل دارند و به دليل قدمت زياد ايران مسكن،با همه ى مالكان منطقه ارتباط خوب و مثبتى دارند. آنها با تخصص بالاى خود، هرگز وقت مشترى را نمى گيرند و ميزان رضايتمندى بالايى در بخش اجاره وجود دارد.

مشاور املاک فروش

مشاور املاک ایران مسكن در بخش فروش، با تجربه ى بالا و تسلط به قيمتها و فايلهاى منطقه، به خوبى مى دانند خريدار چه ملكى مى خواهد و با ميانجيگرى عادلانه، همه ى تلاش خود را مى كنند كه فروشنده و خريدار هر دو احساس برنده بودن داشته باشند.
آشنايى كامل اين مشاوران به علوم عمران، معمارى، حقوق و مديريت سبب شده كه همه ى جوانب ملك و ريز موارد قراردادها را بسنجند، بشناسند و درست و كامل عمل كنند.

مشاور املاک كلنگى

مشاور املاک ایران مسکن در بخش كلنگى به طوره ويژه فقط و فقط در اين بخش كار مى كنند و با آشنايى كامل به قوانين و آيين نامه ها و مصوبان به روز شهردارى و نظام مهندسى و غيره و با تسلط به اصول حرفه اى ساخت و ساز و نحوه ى سوده بودن يك پروژه، بهترين گزينه براى انتخاب سازندگان، مالكان ملك كلنگى، متقاضيان خريد كلنگى و متقاضيان مشاركت در ساخت هستند.

می توانید با یکی از روش های زیر در این زمینه با ما ارتباط برقرار کنید:

1 - متن در خواست خود را نوشته سپس دکمه ارسال در خواست را کلیک نمایید.

2 - در خواست خود را پس از کلیک روی آدرس ایمیل، از طریق ایمیل ارسال نمایید.

3 - با شماره تلفن ایران مسکن مستقیم تماس بگیرید.

4 - با کلیک بر روی پروفایل مشاور ملکی دلخواه خود می توانید مستقیما با وی تماس بگیرید و یا برای او پیام خود را ارسال کنید.

سایر خدمات ایران مسکن

مشاور سرمایه گذاری

مشاور حقوقی

اجاره ملک

خرید ملک

 

منبع: