ایران مسکن

کتاب ابر قهرمان جذاب در حوزه آموزش مشاوران املاک به قلم جسیم قادری منتشر گردید

مشاور املاک

ابر قدرت قهرمان باشید!

برای بالا نگهداشتن سطح انرژی ، میزان درآمد ، رضایت شغلی و موفقیت ، نیاز به یادگیری داریم و از طرفی فرهنگ آموزش درست و مطلوب در جامعه ما ضعیف است ، کتابهای آموزشی تجاری شده اند ، فرصت مطالعه و یادگیری را از خودمان دریغ می کنیم و به دلایل احساسی و منطقی دیگر ، کمتر به دانش خود وسعت و عمق می بخشیم .

در حوزه مشاوران املاک این وضع ، وخیم تر است چرا که تازه مجبور به آموزش دیدن شده اند و این جبر ناشی از کاهش سطح درآمد آنها است . کتابهای زیادی در این حوزه ترجمه ،تالیف،گردآوری و کپی شده اند که برخی مفید و برخی بی اعتبارند. با همه این شرایط باید خواند ، بررسی کرد و تجزیه و تحلیل نمود تا سره از ناسره بازشناخته شود و آنچه مفید است به فایده رسد.
یک سال است که تصمیم به نوشتن کتابی در این حوزه گرفتم و تلاشم براین بوده که ترجمه ، کپی و بی اعتبار نباشد .هرچند هر نویسنده ای ناچار است از دانسته هایش که از متون و آثار دیگر کسب می کند در نوشته های خود بگنجاند ولی بخش بیشتر این کتاب بر اساس علاقه ی شخصی و ضرورت شغلی بر مسائلی چون پوشش و تکنولوژی و مشاور املاک موفق تاکید دارد ، نکاتی لازم که اغلب مشاوران املاک از آن غافلند .
نمی توانم ادعا کنم کسی که این کتاب را بخواند و مفاهیم آن را بداند و اجرای آن را بتواند ، مشاور املاک موفقی خواهد بود ولی می توانم مدعی باشم که مشاور املاک بدون دانایی و توانایی در موارد یاد شده در این کتاب ، نمی تواند موفق باشد.
چنانچه به خوبی می دانیم ما مشاوران املاک سرمایه های مادی مردم را معامله می کنیم پس به نوعی می توانیم ابرقهرمان باشیم و مردم زمانی به انجام معامله رضایت می دهند که به ما اعتماد کنند و برای این منظور باید در دید آنها جذاب به نظر برسیم و چنانچه درست عمل کنیم و رضایت ماندگار آنان را داشته باشیم پس "ابرقهرمان جذاب" خواهیم بود.
کسانی که می خواهند ارتباطهای اجتماعی موفق داشته باشند یا کسب و کار اینترنتی موفقی را اداره کنند یا علاقه مند به دانستن اصول پوشش حرفه ای می باشند یا روش های خلاقانه ی بازاریابی را می جویند و مشاوران املاک چه مبتدی و چه حرفه ای ، آن هایی که دنبال حرفه ای تر شدن در پی سرنخ های رشد می گردند ، این کتاب را بخوانند.

جسیم قادری

کتاب "ابرقهرمان جذاب"نوشته ی جسیم قادری ( کارشناس حرفه ای مشاوراملاک) درحوزه آموزش مشاوران املاک نوشته شده است و برای تهیه آن از یکی از راههای ارتباطی زیر استفاده نمایید.
1 -  پیام از راه واتساپ به شماره 09121838342 
Jasimghadri  -2 – پیام از راه اینستاگرام
info@jasimghaderi.com -3-پیام ازراه ایمیل

 

 خدمات سایت ایران مسکن

مشاور حقوقی مسکن

مشاور سرمایه گذاری

مشاور املاک

خرید ملک

اجاره ملک