ایران مسکن

آخرین مطالب فوری

چگونه به مشتريان نشان دهيد كه به آنها گوش مى دهيد؟

چگونه به مشتريان نشان دهيد كه به آنها گوش مى دهيد؟

هدف نویسندگان سناریو و فيلمنامه همواره این است که مخاطب، داستان را به صورت عینی تجربه کند و این همان کاری است که شما نیز باید در مورد مشتریان خود انجام دهید. در اینجا به بحث در باره ى ٨ تكنيك که در برقراری ارتباط بهتر با مردم به شما کمک می کند، مى پردازيم.

سه شنبه، 10 مهر ماه 1397 160 بازدید
4 تاکتیک برتر مذاکره که بیشتر مشاوران املاک آن را نمی دانند

4 تاکتیک برتر مذاکره که بیشتر مشاوران املاک آن را نمی دانند

• مشاوران ماهر، مذاکرات را تنها به یک موضوع محدود نمی کنند. • قبل از انجام مذاکره، باید با سوالهای کافی معیارهایی برای پیدا کردن اهداف اصلی خريدار و فروشنده و يا موجر و مستاجر تعیین کنید. • تاکتیک برتر مذاکره، و راهکارهای مناسب برای هر یک را یاد بگیرید.

یکشنبه، 8 مهر ماه 1397 227 بازدید
مهارتهایی که شما به آن نیاز دارید تا از يك مشاور املاك مبتدى به  یک مشاور املاک حرفه اى تبديل شوید

مهارتهایی که شما به آن نیاز دارید تا از يك مشاور املاك مبتدى به یک مشاور املاک حرفه اى تبديل شوید

هزاران نفر از مشاوران املاک هستند که به خرید و فروش خانه و املاک تجاری برای مشتریانشان می پردازند. با این حال برخى مشاوران املاک به دليل اینکه در کارشان بهترین هستند، نسبت به سایر مشاوران، برجسته تر هستند. آنها هر معامله را به بهترين شكل ممكن به پایان می رسانند و براستى به نفع مشتریان خود هستند. در اینجا ما بر روی این مشاوران تمرکز می نماییم.

دوشنبه، 2 مهر ماه 1397 167 بازدید
5 نکته مهم برای یک مشاور املاک به روز

5 نکته مهم برای یک مشاور املاک به روز

مشاوران املاک، امروز باید بر فشار کاری در یک بازار رقابتی آسیب دیده از رکود اقتصادی، غلبه کنند و اطلاعات بیشتری نسبت به قبل در اختیار مشتريان بالقوه قرار دهند. همچنين بايد با تکنولوژی های نوآورانه که در حال تغییر نحوه ى عملکرد بازار هستند، هماهنگ باشند. در اینجا چند ایده جدید و خلاقانه برای کمک به شما برای ماندن در این رقابت ارائه می شود.

شنبه، 31 شهریور ماه 1397 272 بازدید
13 نکته مهم فروش برای مشاوران املاک

13 نکته مهم فروش برای مشاوران املاک

رسیدن به بالاترین سطح بازار املاک، هدف هر مشاور املاک است که در این صنعت به دنبال آن می باشد. در طول راه، موانع و چالش هایی وجود دارد که باید بر آنها پیروز شود، اما اکثر مشاوران در آژانس خود یک مشاور باتجربه دارند، که می تواند در طول مسیر آنها را راهنمایی کند. این مساله که یک مشاور باید پیشرفت کار و هدایت تجارتش به سمت جلو را مد نظر قرار دهد، فقط بخشی از کل ماجرا است.

چهار شنبه، 14 شهریور ماه 1397 208 بازدید
تاکتیکهای بازاریابی (PPC) برای مشاوران املاک

تاکتیکهای بازاریابی (PPC) برای مشاوران املاک

راههای امتحان شده و درستی برای موفقیت در بازاریابی PPC املاک وجود دارند. تنها دلیلی که ممکن است باعث شود درباره متخصصین املاکی که برای تبلیغات PPC پول صرف می کنند، نظر منفی داشته باشید، این است که تقریبا هیچ وقت نمی دانند چه کاری باید انجام دهند.

شنبه، 10 شهریور ماه 1397 323 بازدید
در مشارکت در ساخت چه نکاتی را رعایت کنیم؟

در مشارکت در ساخت چه نکاتی را رعایت کنیم؟

مشارکت در ساخت نوعی قرارداد است که یک طرف قرارداد مالک قرار دارد و در سوی دیگر سازنده قرار دارد که قرار بر این است که ساخت بنای جدید هر دو به صورت مشترک از آن بهرمند شوند به دلیل آنکه مالک، ملک خود را در این قرارداد در اختیار سازنده قرار می دهد در نتیجه ریسک بزرگتری در این معامله نصیب مالک می شود به همین دلیل است که مالکان باید با سازندگان خوشنام و خوش سابقه و با تحقیق همکاری کنند

چهار شنبه، 19 اردیبهشت ماه 1397 329 بازدید
سخنان مهم عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی

سخنان مهم عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی

▪️با اجرای شیوه نامه جدید مهندسی به دنبال احیای نظام مهندسی ساختمان هستیم. ▪️تسلیم این تعادل نادرستی که وجود دارد، نخواهیم شد.جایی که رانت توزیع می‌شود و هرچه که می‌خواهد باشد مثل مجوز، زمین، پول، یارانه و هرچیز دیگر به هیچ وجه تولید نداریم.

دوشنبه، 3 اردیبهشت ماه 1397 360 بازدید
نگهداری و شستشوی فرش

نگهداری و شستشوی فرش

جمعه، 10 فروردین ماه 1397 220 بازدید