ایران مسکن

آخرین مطالب بلاگ

پرسش ­هايى که مشاوران املاك باید از مشتريان خود بپرسند

پرسش ­هايى که مشاوران املاك باید از مشتريان خود بپرسند

رسش آشکار مشتريان خريد يا اجاره ى خانه این است که چگونه یک مشاور املاک مناسب پیدا کنند. براى نمونه، تا به حال چند بار خانه­ هایی را که فکر می­ کردید مطابق با  نیازهای خریدار يا مستاجر باشد، به او نشان داده ­اید و سپس متوجه شديد كه خواسته­ ى  آنها کاملا متفاوت  بوده است؟ و یا اینکه آیا خریداران يا مستاجرانى که به خاطر اینکه فقط نتوانستید ملک مناسبی برایشان پیدا کنید را از دست داده ­ايد؟

یکشنبه، 6 آبان ماه 1397 78 بازدید
چگونه به مشتريان نشان دهيد كه به آنها گوش مى دهيد؟

چگونه به مشتريان نشان دهيد كه به آنها گوش مى دهيد؟

هدف نویسندگان سناریو و فيلمنامه همواره این است که مخاطب، داستان را به صورت عینی تجربه کند و این همان کاری است که شما نیز باید در مورد مشتریان خود انجام دهید. در اینجا به بحث در باره ى ٨ تكنيك که در برقراری ارتباط بهتر با مردم به شما کمک می کند، مى پردازيم.

سه شنبه، 10 مهر ماه 1397 133 بازدید
4 تاکتیک برتر مذاکره که بیشتر مشاوران املاک آن را نمی دانند

4 تاکتیک برتر مذاکره که بیشتر مشاوران املاک آن را نمی دانند

• مشاوران ماهر، مذاکرات را تنها به یک موضوع محدود نمی کنند. • قبل از انجام مذاکره، باید با سوالهای کافی معیارهایی برای پیدا کردن اهداف اصلی خريدار و فروشنده و يا موجر و مستاجر تعیین کنید. • تاکتیک برتر مذاکره، و راهکارهای مناسب برای هر یک را یاد بگیرید.

یکشنبه، 8 مهر ماه 1397 197 بازدید
مهارتهایی که شما به آن نیاز دارید تا از يك مشاور املاك مبتدى به  یک مشاور املاک حرفه اى تبديل شوید

مهارتهایی که شما به آن نیاز دارید تا از يك مشاور املاك مبتدى به یک مشاور املاک حرفه اى تبديل شوید

هزاران نفر از مشاوران املاک هستند که به خرید و فروش خانه و املاک تجاری برای مشتریانشان می پردازند. با این حال برخى مشاوران املاک به دليل اینکه در کارشان بهترین هستند، نسبت به سایر مشاوران، برجسته تر هستند. آنها هر معامله را به بهترين شكل ممكن به پایان می رسانند و براستى به نفع مشتریان خود هستند. در اینجا ما بر روی این مشاوران تمرکز می نماییم.

دوشنبه، 2 مهر ماه 1397 140 بازدید
5 نکته مهم برای یک مشاور املاک به روز

5 نکته مهم برای یک مشاور املاک به روز

مشاوران املاک، امروز باید بر فشار کاری در یک بازار رقابتی آسیب دیده از رکود اقتصادی، غلبه کنند و اطلاعات بیشتری نسبت به قبل در اختیار مشتريان بالقوه قرار دهند. همچنين بايد با تکنولوژی های نوآورانه که در حال تغییر نحوه ى عملکرد بازار هستند، هماهنگ باشند. در اینجا چند ایده جدید و خلاقانه برای کمک به شما برای ماندن در این رقابت ارائه می شود.

شنبه، 31 شهریور ماه 1397 208 بازدید
8 راهکار برای چیدمان منازل کوچک

8 راهکار برای چیدمان منازل کوچک

در این نوشته قصد داریم شما را با ترفندهای آرایش خانه های کوچک و رازهای بزرگنمایی آن آشنا کنیم. مدت هاست که در شهرهای بزرگ به خصوص کلان شهرهایی مانند تهران خبری از منازل دلباز و حیاط دار نیست و خانه های بزرگ جای خود را به آپارتمان های کوچک و نقلی داده اند که دکوراسیون و چیدمان بخصوص خود را می خواهد؛ به همین منظور در مطلب امروز می خواهیم شما را با ترفندهای دکوراسیون آپارتمان های کوچک آشنا نماییم.

دوشنبه، 26 شهریور ماه 1397 136 بازدید
۲۶ نکته درباره فرانک لوید رایت، مشهورترین معمار تاریخ آمریکا

۲۶ نکته درباره فرانک لوید رایت، مشهورترین معمار تاریخ آمریکا

فرانک لوید رایت در ۸ ژوئن ۱۸۶۷ متولد شد. او سرشناسترین معمار قرن بیستم آمریکا است، طراح داخلی و مولف آمریکایی که بیش از هزار بنا و سازمان طراحی و پانصد ساختمان را در کارنامه پربار خود دارد. فرانک لوید رایت در طی ۷۰ سال سبک مختص خود در معماری یعنی “معماری ارگانیک “، یک مدل جدید برای منازل مسکونی به نام House ، و طرح های مشهوری مانند گوگنهام در نیویورک و خانه آبشار در پنسیلوانیا را انجام داد.

یکشنبه، 25 شهریور ماه 1397 107 بازدید
13 نکته مهم فروش برای مشاوران املاک

13 نکته مهم فروش برای مشاوران املاک

رسیدن به بالاترین سطح بازار املاک، هدف هر مشاور املاک است که در این صنعت به دنبال آن می باشد. در طول راه، موانع و چالش هایی وجود دارد که باید بر آنها پیروز شود، اما اکثر مشاوران در آژانس خود یک مشاور باتجربه دارند، که می تواند در طول مسیر آنها را راهنمایی کند. این مساله که یک مشاور باید پیشرفت کار و هدایت تجارتش به سمت جلو را مد نظر قرار دهد، فقط بخشی از کل ماجرا است.

چهار شنبه، 14 شهریور ماه 1397 187 بازدید
تاکتیکهای بازاریابی (PPC) برای مشاوران املاک

تاکتیکهای بازاریابی (PPC) برای مشاوران املاک

راههای امتحان شده و درستی برای موفقیت در بازاریابی PPC املاک وجود دارند. تنها دلیلی که ممکن است باعث شود درباره متخصصین املاکی که برای تبلیغات PPC پول صرف می کنند، نظر منفی داشته باشید، این است که تقریبا هیچ وقت نمی دانند چه کاری باید انجام دهند.

شنبه، 10 شهریور ماه 1397 283 بازدید