ایران مسکن

آخرین مطالب بلاگ

در بازار خراب، به عنوان مشاور املاك خودت و كارت را آباد كن

در بازار خراب، به عنوان مشاور املاك خودت و كارت را آباد كن

کار به عنوان مشاور املاک چالش های خاص خود را دارا می باشد: تا زمانی که قراردادى را به سرانجام نرسانده اید، هیچ وجهی دریافت نمی کنید، ساعت های طولانی کار می کنید بی آنکه وجهی دریافت کنید.

چهار شنبه، 14 آذر ماه 1397 181 بازدید
قیمت مسکن چه زمانی به ثبات خواهد رسید؟

قیمت مسکن چه زمانی به ثبات خواهد رسید؟

کاهش قیمت ارز در روزهای پسین این چشمداشت را برپایی کرده که بها مسکن نیز کاهش پیدا کند، ولی کارشناسان معتقدند پایین آمدن بها مسکن به ثبات میان‌مدت بازارهای رقیب و برنامه‌های آینده وزارت مسیر و شهرسازی پیوستگی دارد. به گزارش ایران مسکن ، فایل‌های قیمت مناسب در بازار مسکن نادر شده است. برآوردها از بازار مسکن پایتخت نشانه می‌دهد واحدهای کم متراژ نوساز از بیشترین رشد قیمت برخوردارند و رشد آنها با توان

یکشنبه، 27 آبان ماه 1397 107 بازدید
پنج ستون موفقیت یک مشاور املاک

پنج ستون موفقیت یک مشاور املاک

موفقیت چیزی نیست جز طرحى که به خوبی برنامه ­ریزی شده باشد. کلید موفقیت به عنوان یک مشاور، داشتن درکی از کسب و کار است. با این حال اغلب مشاوران فاقد دانش اساسی مورد نیاز برای ایجاد یک طرح موفق هستند. در اينجا هدف مشخص کردن موارد اصلی است که شما باید آنها را برای کسب موفقیت به عنوان یک مشاور املاك توسعه دهید.

دوشنبه، 14 آبان ماه 1397 198 بازدید
راهنماى پنج مرحله ای بازاریابی املاک تجاری براى فروش يا اجاره

راهنماى پنج مرحله ای بازاریابی املاک تجاری براى فروش يا اجاره

يك فايل جديد آمده، حالا چه می شود؟ این یک پرسش قدیمی است که همه مشاوران املاك با آن مواجه می ­شوند. چطور می ­توانید ملکی را برای مشتریان مناسب بازاریابی کنید تا بتوانید سریعا آن را برای مشتریتان اجاره دهید یا بفروشید؟

دوشنبه، 7 آبان ماه 1397 145 بازدید
پرسش ­هايى که مشاوران املاك باید از مشتريان خود بپرسند

پرسش ­هايى که مشاوران املاك باید از مشتريان خود بپرسند

رسش آشکار مشتريان خريد يا اجاره ى خانه این است که چگونه یک مشاور املاک مناسب پیدا کنند. براى نمونه، تا به حال چند بار خانه­ هایی را که فکر می­ کردید مطابق با  نیازهای خریدار يا مستاجر باشد، به او نشان داده ­اید و سپس متوجه شديد كه خواسته­ ى  آنها کاملا متفاوت  بوده است؟ و یا اینکه آیا خریداران يا مستاجرانى که به خاطر اینکه فقط نتوانستید ملک مناسبی برایشان پیدا کنید را از دست داده ­ايد؟

یکشنبه، 6 آبان ماه 1397 164 بازدید
چگونه به مشتريان نشان دهيد كه به آنها گوش مى دهيد؟

چگونه به مشتريان نشان دهيد كه به آنها گوش مى دهيد؟

هدف نویسندگان سناریو و فيلمنامه همواره این است که مخاطب، داستان را به صورت عینی تجربه کند و این همان کاری است که شما نیز باید در مورد مشتریان خود انجام دهید. در اینجا به بحث در باره ى ٨ تكنيك که در برقراری ارتباط بهتر با مردم به شما کمک می کند، مى پردازيم.

سه شنبه، 10 مهر ماه 1397 184 بازدید
4 تاکتیک برتر مذاکره که بیشتر مشاوران املاک آن را نمی دانند

4 تاکتیک برتر مذاکره که بیشتر مشاوران املاک آن را نمی دانند

• مشاوران ماهر، مذاکرات را تنها به یک موضوع محدود نمی کنند. • قبل از انجام مذاکره، باید با سوالهای کافی معیارهایی برای پیدا کردن اهداف اصلی خريدار و فروشنده و يا موجر و مستاجر تعیین کنید. • تاکتیک برتر مذاکره، و راهکارهای مناسب برای هر یک را یاد بگیرید.

یکشنبه، 8 مهر ماه 1397 260 بازدید
مهارتهایی که شما به آن نیاز دارید تا از يك مشاور املاك مبتدى به  یک مشاور املاک حرفه اى تبديل شوید

مهارتهایی که شما به آن نیاز دارید تا از يك مشاور املاك مبتدى به یک مشاور املاک حرفه اى تبديل شوید

هزاران نفر از مشاوران املاک هستند که به خرید و فروش خانه و املاک تجاری برای مشتریانشان می پردازند. با این حال برخى مشاوران املاک به دليل اینکه در کارشان بهترین هستند، نسبت به سایر مشاوران، برجسته تر هستند. آنها هر معامله را به بهترين شكل ممكن به پایان می رسانند و براستى به نفع مشتریان خود هستند. در اینجا ما بر روی این مشاوران تمرکز می نماییم.

دوشنبه، 2 مهر ماه 1397 211 بازدید
5 نکته مهم برای یک مشاور املاک به روز

5 نکته مهم برای یک مشاور املاک به روز

مشاوران املاک، امروز باید بر فشار کاری در یک بازار رقابتی آسیب دیده از رکود اقتصادی، غلبه کنند و اطلاعات بیشتری نسبت به قبل در اختیار مشتريان بالقوه قرار دهند. همچنين بايد با تکنولوژی های نوآورانه که در حال تغییر نحوه ى عملکرد بازار هستند، هماهنگ باشند. در اینجا چند ایده جدید و خلاقانه برای کمک به شما برای ماندن در این رقابت ارائه می شود.

شنبه، 31 شهریور ماه 1397 361 بازدید