ایران مسکن

آخرین مطالب بلاگ

13 نکته مهم فروش برای مشاوران املاک

13 نکته مهم فروش برای مشاوران املاک

رسیدن به بالاترین سطح بازار املاک، هدف هر مشاور املاک است که در این صنعت به دنبال آن می باشد. در طول راه، موانع و چالش هایی وجود دارد که باید بر آنها پیروز شود، اما اکثر مشاوران در آژانس خود یک مشاور باتجربه دارند، که می تواند در طول مسیر آنها را راهنمایی کند. این مساله که یک مشاور باید پیشرفت کار و هدایت تجارتش به سمت جلو را مد نظر قرار دهد، فقط بخشی از کل ماجرا است.

چهار شنبه، 14 شهریور ماه 1397 129 بازدید
تاکتیکهای بازاریابی (PPC) برای مشاوران املاک

تاکتیکهای بازاریابی (PPC) برای مشاوران املاک

راههای امتحان شده و درستی برای موفقیت در بازاریابی PPC املاک وجود دارند. تنها دلیلی که ممکن است باعث شود درباره متخصصین املاکی که برای تبلیغات PPC پول صرف می کنند، نظر منفی داشته باشید، این است که تقریبا هیچ وقت نمی دانند چه کاری باید انجام دهند.

شنبه، 10 شهریور ماه 1397 201 بازدید
چرا در جلفا آپارتمان بخریم ؟

چرا در جلفا آپارتمان بخریم ؟

جلفا از خیابان های خوب تهران برای سکونت می باشد. این خیابان از میدان کتابی در جنوب خیابان میرداماد آغاز شده و تا اتوبان رسالت شمال پل سید خندان ادامه دارد. خیابان های فرعی جلفا اکثرا با نام پرندگان نام گذاری شده اند و از خیابان سیمرغ به پایین نام این خیابان چند سالی است به خیابان ارسباران تغییر یافته است.

دوشنبه، 5 شهریور ماه 1397 123 بازدید
مراحل انتقال سند ملک

مراحل انتقال سند ملک

اگر شما هم قصد خرید‌وفروش املاک‌ومستغلات را دارید بهتر است به آژانس‌های معتبر و خوشنام هر محله مراجعه کنید. این آژانس‌ها بعد از تنظیم مبایعه‌نامه یک کد رهگیری قرارداد به شما خواهند داد. این کد بسیار مهم است و نشان می‌دهد که ملک موردنظر فقط یک‌ بار معامله و به یک نفر فروخته شده است. بعد از فروش ملک به یک خریدار نوبتِ مرحله‌ی آخر معامله‌ و انتقال سند است.

شنبه، 27 مرداد ماه 1397 83 بازدید
ویلای کم نظیر ونوش در  شمال ایران!

ویلای کم نظیر ونوش در شمال ایران!

ویلای ونوش یکی از ویلاهای کم نظیر در استان مازندران و حدفاصل رویان و نوشهر است که در فاصله ی سال های ۱۳۹۳ – ۱۳۹۶ در مساحتی بالغ بر ۳۳۰ مترمربع طراحی و اجرا شده است و طراحان به نام آن موفق به کسب جوایزی چون “رتبه دوم مشترک جایزه معمار در بخش مسکونی تک واحدی در سال ۱۳۹۶ “و “فینالیست گروه مسکونی تک واحدی، مسابقه آزور سال ۲۰۱۸ در کانادا ” شده اند.

شنبه، 20 مرداد ماه 1397 156 بازدید
پیش‌بینی آینده بازار مسکن با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور

پیش‌بینی آینده بازار مسکن با توجه به شرایط فعلی اقتصادی کشور

روزبه ظهیری در گفتگویی درباره آینده بازار مسکن و راهکار خروج از اضطراب این بازار با بیان اینکه مسکن قطعا تابعی از متغیرهای اقتصادی است، گفت: واقعیت این است که ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در کشور وجود دارد که این نقدینگی وارد هر بازاری بشود می تواند اقتصاد را با مشکل مواجه کند؛ همان طور که آثار آن در بازارهای ارز و طلا قابل مشاهده است.

دوشنبه، 15 مرداد ماه 1397 131 بازدید
از بین بردن پشه در خانه به راحتی (محیط حیاط)

از بین بردن پشه در خانه به راحتی (محیط حیاط)

حضور دائمی پشه ها در دور و بر ما آن هم در فصل تابستان بسیار خسته کننده و کلافه کننده است.. به همین علت به طور معمول با نزدیک شدن به این فصل همه افراد تلاش می کنند راهکارهایی برای از بین بردن و مقابله با پشه های مزاحم پیدا کنند. Iran-Maskan.com هم در این نوشته تصمیم دارد که 10 راهکار با فایده را برای از بین بردن پشه در منزل ، خلاص شدن از شر این مزاحمان را به شما معرفی کند

سه شنبه، 19 تیر ماه 1397 256 بازدید
از بین بردن پشه در خانه به راحتی (محیط خانه)

از بین بردن پشه در خانه به راحتی (محیط خانه)

حضور دائمی پشه ها در دور و بر ما آن هم در فصل تابستان بسیار خسته کننده و کلافه کننده است.. به همین علت به طور معمول با نزدیک شدن به این فصل همه افراد تلاش می کنند راهکارهایی برای از بین بردن و مقابله با پشه های مزاحم پیدا کنند. Iran-Maskan.com هم در این نوشته تصمیم دارد که 10 راهکار با فایده را برای از بین بردن پشه در منزل ، خلاص شدن از شر این مزاحمان را به شما معرفی کند

چهار شنبه، 13 تیر ماه 1397 622 بازدید
نظر کارشناسان در رابطه با طرح قیمت‌گذاری مسکن

نظر کارشناسان در رابطه با طرح قیمت‌گذاری مسکن

‌طرح قیمت‌گذاری مسکن که از سوی برخی نمایندگان مجلس در حال پیگیری می باشد در جلسه سه شنبه 29 ام خرداد، کمیسیون عمران با وزیر راه و شهرسازی بررسی شد، اما واکنش‌های اخیر حاکی از آن است که بدنه وزارت راه و شهرسازی با این موضوع مخالف هستند.

پنج شنبه، 31 خرداد ماه 1397 114 بازدید